Farmasiye Nasıl Sipariş Verilir

FARMASİ İLE NASIL ŞİPARİŞ İŞLEMLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİRSİNİZ

Farmasi Kayıt işlemi bir Farmasi Temsilcisi aracılığı ile gerçekleşir. Farmasi Kayıt Formunu doldurduktan sonra, en kısa süredeFarmasi yetkili danışmanlarımız tarafından aranırsınız.
Farmasi hakkin da tüm detaylı bilgilere sahip olup Farmasi danışmanı olursunuz. Farmasi Üyesi olduktan sonra Farmasiint.comadresinden giriş yapıp kullanıcı adı ve telefonunuza gelen şifreniz ile;

 • Farmasi sayfanıza, Giriş yapıp sonra HIZLI SATIN AL butonuna tıklayınca ürün kodu ekranını göreceksiniz.
 • Farmasi Kataloğu' ndan almak istediğiniz ürünlerin kodlarını belirledikten sonra, bu kodları ve miktarlarını yazarak SEPETE AT butonuna tıklıyoruz.
 • Siparişiniz hazır olunca SATIN AL butonuna tıklıyoruz.
 • Satın Al’ dan sonra hediye olarak alacağınız ürünler otomatik listelenir. Bazılarını seçme şansınız olur bazıları ise otomatik eklenir.
 • Seçimlerinizi yaptıktan sonra burada DEVAM butonuna basınız.
 • Bu ekranda kayıt sırasında girmiş olduğunuz adres bilgileri karşınıza çıkar. Eğer siparişinizin farklı bir adrese gelmesini istiyorsanız ya da mevcut girdiğiniz adreste bir hata olduğunu
 • görüyorsanız, alt kısımdan “YENİ TESLİMAT ADRESİ TANIMLA” kısmından yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Siparişinizin kargo ile hangi adresinize gelmesini istiyorsanız BU ADRESİ KULLAN butonuna basmalısınız. Ürünlerin teslimatı için doğru adres girilmesi çok önemlidir.
 • Sonrasında karşımıza teslimatın nasıl yapılacağı çıkar. Burada ARAS Kargo’yu seçmeniz gerekir.

Gelelim en önemli adımlardan birine yani Ödeme Seçenekleri ’ne;

Farmasi ’de 3 tür ödeme seçeneği vardır.

 1. KREDİ KARTI İLE ÖDEME: Elinizde bulunan herhangi bir kredi kartı ile tek çekim ve bazı kartlara da taksit seçenekleri vardır. KREDİ KARTI ile ödemeyi seçmenizi tavsiye ediyoruz.
 2. BANKA HAVALESİ ile ÖDEME: Siparişi hangi hesaba yatıracağınızı bu seçeneği seçtikten sonra görürsünüz. Banka hesabını not edip bu hesaba AD SOYADDANIŞMAN KODU ve SİPARİŞKODUNUZU mutlaka açıklama kısmına yazmalısınız.
 3. KAPIDA ÖDEME: Kapıda ödeme seçeneğimiz nakit ödemelerdir. Kapıda ödemede kredi kartı ile ödeme seçeneğiniz yoktur! Kargo firması kapınıza ürünleri bırakırken sizden faturadaki miktarı tahsil eder. Ayrıca 4.99 TL ‘de kapıda ödeme hizmet ücreti vardır ancak FARMASİ bu değer karşılığında size numune ürün göndermektedir. Bu da KAPIDA ÖDEME SIFIRLAMAÜRÜNÜolarak gelir. Kredi Kartı ile Tek Çekimde tüm kartlar kullanılabilmektedir.

Tek çekim seçtikten sonra sol tarafta KREDİ KARTI üzerindeki bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra en altta “Alışveriş Sözleşmesini, iptal, iade şartlarını okudum kabul ediyorum” kutusunu tıklayıp ve SİPARİŞİ ONAYLIYORUM butonuna bastıktan sonra siparişiniz verilmiş olur.

 
 

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

BİZE KATILIN

FARMASİ KATALOG

FARMASİ SİPARİŞ FORMU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI

Faberlic Katalog Faberlic Türkiye Faberlic kayıt Faberlic Üyelik Faberlic Ürünleri Faberlic güncel katalog Faberlic yeni katalog Faberlic online katalog Faberlic Faberlic iletişim Faberlic giriş Faberlic kozmetik Faberlik Katalog Faberlik Türkiyer Faberlik kayıt Faberlik Üyelik Faberlik Ürünleri Faberlik güncel katalog Faberlik yeni katalog Faberlik online katalog Faberlik Faberlik iletişim Faberlik giriş Faberlik kozmetik Farmasi Farmasi katalog Farmasi Türkiye Farmasi kayıt Farmasi Üyelik Farmasi Ürünleri Farmasi güncel katalog Farmasi yeni katalog Farmasi Farmasi katalog Farmasi Türkiye Farmasi kayıt Farmasi Üyelik Farmasi Ürünleri Farmasi güncel katalog Farmasi yeni katalog Faberlic Katalog Faberlic Türkiye Faberlic kayıt Faberlic Üyelik Faberlic Ürünleri Faberlic güncel katalog Faberlic yeni katalog Faberlic online katalog Faberlic Faberlic iletişim Faberlic giriş Faberlic kozmetik Faberlic Katalog Faberlic Türkiye Faberlic kayıt Faberlic Üyelik Faberlic Ürünleri Faberlic güncel katalog Faberlic yeni katalog Faberlic online katalog Faberlic Faberlic iletişim Faberlic giriş Faberlic kozmetik